fbpx

Serwis drukarek laserowych i atramentowych

5
(2)

Prowadzimy serwis drukarek wszystkich producentów drukarek, zarówno laserowych jak i atramentowych. Aby zamówić wizytę naszego serwisanta prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 857 864 lub pisząc na adres biuro@tomi24.pl. Informacje jakie będą nam potrzebne do uruchomienia procedury serwisowej to adres pod którym znajduje się uszkodzona drukarka, krótki opis usterki oraz dane kontaktowe poprzez które możemy się z Państwem skontaktować.

Naprawa drukarek laserowych oraz serwis laptopów
Drukarka atramentowa

Jak działa nasz serwis drukarek?

  • W chwili przesłania zgłoszenia naprawy drukarki w naszym serwisie, pracownik  serwisu kontaktuje się z Państwem w celu wstępnego zdiagnozowania usterki.
  • Jeżeli informacje przekazane przez Państwa są wystarczające i powód awarii drukarki zostaje zdiagnozowany, przedstawiamy wstępną wycenę kosztów naprawy drukarki.
  • Po akceptacji kosztów naprawy drukarki przyjeżdżamy do Państwa po sprzęt i zabieramy go do naszego serwisu.
  • Przeprowadzamy prace serwisowe i jeżeli pojawiają się inne problemy generujące dodatkowe koszty, kontaktujemy się z Państwem w celu ich akceptacji.
  • Po wykonaniu naprawy drukarki odwozimy sprzęt do Państwa siedziby.
  • Jeżeli przed wykonaniem napraw zrezygnują Państwo z usługi serwisu drukarek – sprzęt zwracamy bezpłatnie.
  • Dojazd po sprzęt oraz jego zwrot na terenie Warszawy jest bezpłatny.

Jeżeli maja Państwo wątpliwości co do jasności zasad jakimi kieruje się nasz Serwis drukarek – prosimy o kontakt telefoniczny – nasz pracownik odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Zapisz

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 2

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

więcej