fbpx

Drukarka Brother nie drukuje.

5
(3)

Podczas wysyłania polecenia drukuj, drukarka Brother nie reaguje

Jeżeli podczas drukowania na drukarkach firmy Brother – drukowanie nie rozpoczyna się a dokument wysłany do kolejki wydruku po chwili znika z tej kolejki, może to oznaczać iż w systemie operacyjnym Windows 10 nastąpiła awaria serwera wydruków.

Powodem tej awarii jest nieudana poprawka do systemu Windows 10. Poprawka ta była instalowana automatycznie i była częścią większego pakietu poprawek. Firma Microsoft, w odpowiedzi na zgłoszenia od firmy Brother, wypuściła kolejną poprawkę do systemu Windows 10 (niestety nie instalującą się automatycznie).

Polecenie drukuj nic nie pomaga. Drukarka nie reaguje na polecenie drukowania

Aby pobrać właściwą poprawkę, należy sprawdzić jaką kompilację ma nasz system operacyjny. W tym celu należy wejść w USTAWIENIAAKTUALIZACJA I ZABEZPIECZENIAINFORMACJE O KOMPILACJI SYSTEMU OPERACYJNEGO

windows update - kompilacja systemu operacyjnego Windows 10

Kiedy już znamy wersję systemu operacyjnego, wchodzimy na stronę firmy Microsoft:

https://catalog.update.microsoft.com/

i wyszukujemy poprawkę o numerze: KB4567512

Jak pobrać poprawkę do windows 10

Po wyszukaniu aktualizacji o numerze KB4567512, otrzymujemy listę poprawek do pobrania – ściągamy tą która przypisana jest do naszego systemu – wersja oraz odpowiednia kompilacja.

Po pobraniu aktualizacji, instalujemy ją i restartujemy komputer. Jeżeli wskazane działania nie pomagają zadzwoń do naszego serwisu. Numer telefonu w zakładce Kontakt

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 3

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

więcej 

1 komentarz do “Drukarka Brother nie drukuje.”

Dodaj komentarz