fbpx

Naprawa drukarek HP Warszawa Praga Południe

5
(52)

Drukarki Hewlett-Packard

Najbardziej rozpoznawalną marką drukarek laserowych oraz atramentowych jest firma HP (Hewlett-Packard), która oczywiście zajmuje się również produkcją komputerów osobistych (PC), serwerów, monitorów, laptopów, skanerów oraz wielu innych urządzeń biurowych. Od 2002 roku właściciel konkurencyjnej firmy Compaq Computer. Udział firmy HP w rynku urządzeń drukujących wynosi 44% – 11 599 535 sztuk (dane na koniec 2020 roku).

Logo firmy produkującej laptopy, drukarki oraz serwery - HP Hewlett-Packard

Ciekawostka na temat firmy HP

Ciekawostką jest fakt iż firma HP realizowała projekt System Informacyjny Schengen, umożliwiający obywatelom UE podróżowanie po Europie bez paszportów. 

Drugą ciekawą sprawą jest fakt iż użytkownicy laptopów HP odkryli w 2017 roku,  w fabrycznie zainstalowanym oprogramowaniu Touchpoint Analytics Client zbieranie dużej ilości danych o użytkownikach i wysyłanie ich do HP. Ponadto aplikacja Touchpoint Analytics Client  instaluje się bez wiedzy użytkownika. Ani firma Hewlett-Packard ani Microsoft nie odniosły się do tej sprawy. Zalecamy usunięcie programu Touchpoint Analytics Client. Więcej o tym problemie znajdziecie na naszym blogu. Zachęcamy do lektury.

W naszym serwisie, zajmujemy się naprawą drukarek HP, zarówno tych przeznaczonych do użytku domowego czy w małym biurze jak i do pracy w dużej firmie (rodzina drukarek HP LaserJet i HP LaserJet Pro, Drukarki HP LaserJet Enterprise, Officejet , Officejet PRO, Deskjet i inne). Podczas naprawy używamy oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych rekomendowanych przez firmę HP. Aby zapewnić najwyższy poziom usług, nasi serwisanci systematycznie przechodzą szkolenia i rozwijają swoje kompetencje. Na wykonane w naszym serwisie naprawy drukarek firmy HP udzielamy trzymiesięcznej gwarancji. 

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem pod numerem telefonu 509 857 864 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie Kontakt

serwis drukarek hp warszawa

Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 52

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

więcej 

Dodaj komentarz