fbpx

Wsparcie informatyczne dla firm i instytucji – outsourcing

5
(1)

Firma Tomi24 świadczy pełen serwis sprzętu biurowego i komputerowego takiego jak drukarki, faksy, skanery, komputery stacjonarne, laptopy, monitory, rzutniki, projektory.

Oferujemy stałe bądź doraźne wsparcie informatyczne (outsourcing) bezpośrednio w Państwa firmie. Jeśli problem nie może być usunięty na miejscu usługę dopiero wtedy realizujemy w naszym serwisie.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem zdobytym na przestrzeni ponad dwunastu lat. Nasi serwisanci są w stałym kontakcie z producentami sprzętu i oprogramowania, dzięki czemu mają dostęp do najnowszych rozwiązań informatycznych oferowanych na europejskim rynku IT.

Pełne wsparcie dla firm i instytucji - Outsorcing usług IT pogotowie komputerowe
Wsparcie informatyczne oraz Outsorcing usług IT

Tomi24 oferuje dostawy sprzętu i oprogramowania w ramach stałych umów handlowych i na zamówienia indywidualne firm, instytucji i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty wszystkich dystrybutorów działających na polskim rynku – oprogramowanie, urządzenia teleinformatyczne, laptopy, monitory, drukarki, faksy, skanery, projektory, ekrany, sprzęt nagłaśniający, TV, DVD, komputery i materiały eksploatacyjne oraz części komputerowe. Nasi doradcy handlowi oraz serwisanci pomogą w wyborze sprzętu i oprogramowania, które w 100% spełni Państwa oczekiwania i zaspokoi indywidualne potrzeby.

Prowadzimy sprzedaż oraz serwis na terenie całego kraju. Zamówione towary dostarczane są w sposób ustalony z zamawiającym – za pośrednictwem firmy kurierskiej, poczty polskiej lub przez naszego pracownika. Na życzenie klienta nasz serwis bezpłatnie lub za niewielką dopłatą zainstaluje i skonfiguruje zamówiony produkt.


Jak przydatny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ją ocenić!

Średnia ocena 5 / 5. Liczba głosów: 1

Jak dotąd brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

więcej